Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Чернівцях обговорять підняття тарифу на проїзд у тролейбусі

Громадські слухання відбудуться 1 червня
Чернівецький міський голова Олексій Каспрук ініціює громадські слухання з питання зміни тарифів на проїзд у громадському електричному транспорті. Згідно з його розпорядженням, вони выдбудуться 1 червня 2018 року о 17.00 у залі засідань департаменту житлово-комунального господарства міської ради, II поверх, (вул. Героїв Майдану, 176).
 
Як повідомив кореспондентам promin.cv.ua в. о начальника Чернівецького тролейбусного управління Михайло Олексюк, тариф планують підняти на 0,80 гривень. Він також зазначив, що наразі тариф складає три гривні, дві з них платять пасажири і одну гривню компенсовує міська рада з бюджету.

Для участі у громадських слуханнях запросять мешканців Чернівців, депутатів міської ради VII скликання, посадових осіб виконавчих органів міської ради, членів Громадської ради при виконавчому комітеті міської ради, представників Чернівецького обласного відділення Антимонопольного комітету України, громадських організацій, КП «Чернівецьке тролейбусне управління».
 
Також до 18 червня проведуть консультації з громадськістю у формі публічного громадського обговорення. Громадській раді при виконавчому комітеті міської ради рекомендовано провести засідання з обговорення зміни тарифів, повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради.
 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж