Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівчан запрошують долучитися до визначення тарифів на проїзд

Громадські слухання відбудуться 23 березня
Громадські слухання щодо зміни тарифів на проїзд у громадському транспорті відбудуться 23 березня цього року о 18.00.
Уповноваженими виконавчими органами з підготовки громадських слухань є відділ інформації та зв’язків з громадськістю, відділ організаційної роботи і контролю міської ради та департамент житлово-комунального господарства міської ради.
 
З розрахунковими документами щодо зміни тарифів на проїзд у громадському транспорті можна ознайомитись в департаменті житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради за адресою:
вул.  Героїв Майдану, 176,  кабінет 71 (тел. 52-39-98)  у понеділок та четвер з 15 до 18 години до 22 березня 2017 року. 
 
Зауваження та пропозиції з цього питання приймаються департаментом житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради до 22 березня 2017 року з дня першого опублікування цього повідомлення. Відповідальною особою за організацію розгляду пропозицій визначено директора департаменту житлово-комунального господарства Сергій Погорений.
 
До участі у громадських слуханнях запрошуються депутати міської ради, члени Громадської ради при виконавчому комітеті Чернівецької міської ради, представники громадських організацій, суб’єкти господарювання, які здійснюють перевезення пасажирів у Чернівцях, мешканці міста. Місце проведення громадських слухань – зал засідань департаменту житлово-комунального господарства міської ради за адресою вул. Героїв Майдану, 176, 2 поверх.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: chernivtsy.eu/portal