Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Чернівцях не курсуватимуть маршрутки №2, 11, 12 та 40

Ще на 8 маршрутах змінять схеми руху
У Чернівцях скасували низку автобусних маршрутів. Про це повідомили у прес-службі Чернівецької міської ради.
«З метою підвищення якості транспортного обслуговування чернівчан, розвитку екологічного електротранспорту, збільшення кількості транспортних засобів на автобусних маршрутах, де немає тролейбусного сполучення, перевізники попереджені про те, що тимчасово не будуть укладатися угоди на обслуговування автобусних маршрутів №2, №11, №12 та №40 та вносяться зміни у схеми ще 8-ми автобусних маршрутів», – йдеться у повідомленні прес-служби
Схема автобусного маршруту №9 скоротиться до кільця на проспекті Незалежності в районі готелю «Турист». 
Автобусний маршрут №1-А пройде на вулиці Головній, Комарова, Героїв Майдану, Південно-Кільцевій та на вулиці Головній до розворотнього кільця в районі села Коровія. 
Схеми автобусних маршрутів Садгірського напрямку №15, №16 та №21, де діють пільги на перевезення, будуть скорочені до зупинки «Шкільна» на вулиці Головній. Автобусні маршрути №13, 17, 18, 23, 36 та 37 залишаться без змін.

Автобусні маршрути №26, №26А та №38 з 16 червня пролягатимуть за оновленою схемою. Зокрема, маршрутка №26 курсуватиме від заводу «Гравітон» до вул. В. Комарова через вул. Руську, В. Винниченка, Миру, В. Чкалова, Головну, В. Комарова, а з вул. Комарова до  заводу «Гравітон» через вул. В. Комарова, Головну, В. Чкалова, Миру, Миргородську, У. Кармелюка, В. Винниченка, Комунальників, Руську.

Маршрутка №26А від заводу «Гравітон» до вул. Комарова курсуватиме через вул. Комунальників, В. Винниченка, Миру, В. Чкалова, Головну, В. Комарова, а від вул. Комарова до заводу «Гравітон» через вул. В. Комарова, Головну, В. Чкалова, Миру, Миргородську, У. Кармелюка, В. Винниченка, Руську.

Автобусний маршрут №38 пролягатиме від аеропорту до гіпермаркету «Епіцентр» через вул. Лесина, Миколаївську, Миру, Авангардну, Миргородську, Кармелюка, В.Винниченка, Ясську, проспект Незалежності, Головну, Гагаріна та Хотинську.

Передбачається також збільшити кількість автобусів на маршрутах №10, 10А.
 
Договори з усіма перевізниками розірвано з 16 червня.

        
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж