Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Із 20 червня чернівецькі маршрутки змінять схеми руху

Тимчасово не будуть укладати угоди на обслуговування автобусних маршрутів №2, №11, №12 та №40
Із 20 червня міська рада тимчасово не укладатиме угоди на обслуговування автобусних маршрутів №2, №11, №12 та №40. Як пояснив promin.cv.ua заступник Чернівецького міського голови Володимир Середюк, на цих напрямках планують збільшити кількість тролейбусів.
 
– На літній період ми не бачимо необхідноті у цих маршрутах. Збільшимо кількість тролейбусів та промоніторимо, чи справляється тролейбусне управління з перевезенням пасажирів. Якщо ж ні, то ми до цього питання повернемося. Тобто це не ліквідація маршрутів, а лише тимчасове припинення договірних стосунків з перевізниками, – розповів Володимир Середюк.
 
На 8 маршрутах з 20 червня змінять схеми руху. Автобуси не дублюватимуть маршрути тролейбусів, а з перевізниками тимчасово не укладатимуть угоди на обслуговування згаданих автобусних маршрутів.
 
Крім того, рух маршрутки №9 скоротиться до кільця на проспекті Незалежності в районі готелю «Турист». А маршрут 1А пролягатиме  вулицями Головною, Комарова, Героїв Майдану, Південно-Кільцевою до розворотного кільця біля села Коровії. Схеми автобусних маршрутів Садгірського напрямку №15, №16 та №21, де діють пільги на перевезення, будуть скорочені до зупинки «Шкільна» на вулиці Головній. За оновленою схемою пролягатимуть маршрути автобусів №26 та 38. А от на маршрутах №10 та 10А планують збільшити кількість автобусів.
 
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж