Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Мер тримав міські кошти на депозиті, як ґазди за СРСР – діти голодні, але гроші на книжці, – Сірман

За словами активіста, цьогріч у розпал будівельного сезону Чернівці нагадували спляче місто За словами керівника органу самоорганізації населення в Садгорі Дмитра Сірмана, цього року у липні Чернівці нагадували спляче місто. Водночас, п’ять років тому, у розпал будівельного сезону, при значно гіршому фінансуванні місто «кипіло», прокладали інженерні мережі, ремонтували десятки фасадів, дороги та міжбудинкові проїзди.
– Маючи нині такі гроші і кажучи, що вони на депозиті… Це подібно до того, як раніше у деяких ґаздів діти були голодні та неодягнені, але гроші вони зберігали на книжці. Так само відбувалося за Каспрука – місто мало гроші, але нічого не робило, – каже Дмитро Сірман.
 
Натомість, зараз у місті справжній будівельний бум. На думку, активіста, попри критику деяких чернівчан, з тим бажанням і запалом, з якими взялася нова владна команда до ремонту доріг і наведенню порядку в місті, настане переломний момент, коли люди усвідомлять, як багато влада почала робити для Чернівців.
 
– Звісно, команда лише комплектується. Водночас те, що чиновники – люди Каспрука – самовільно пішли у довготривалі відпустки, поки що не сприяє поліпшенню ситуації. Проте, секретар міської ради Василь Продан надто прискіпливо ставиться до формування нової команди, намагаючись відібрати справді кращих, незалежно від політичної приналежності, а не «своїх». Тому вірю, що такий суворий відбір кадрів піде лише на користь місту і нинішні труднощі через саботаж окремих чиновників вдасться швидко подолати, – каже Дмитро Сірман.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж