Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

На Памірі хочуть облаштувати хостел

Раніше Памірське містечко було високогірною автономією, на території якої знаходилася пекарня, їдальня, спальні, лазня, пральня та продовольчі склади
На радіолокаційній станції «Памір», що знаходиться на вершині гори Томнатик у Путильському районі, чинвоники планують облаштувати хостел. Про це йдеться у сюжеті телеканалу «Україна».
 
Радіолокаційна станція «Памір», що знаходиться на вершині гори Томнатик, в даний час є туристичною перлиною Чернівецькій області. Однак півстоліття тому на ній під грифом «цілком таємно» працювали військові і вчені Радянського Союзу, які стежили повітряним простором України.

Місцеві жителі і колишні військовослужбовці, які працювали на станції «Памір», розповідають, що в цій місцевості одного разу навіть засікли НЛО.

«Тут ось, була «Діброва-84», це потужна станція, яка приймала близько 12 тисяч кілометрів. Я, чесно кажучи, радий, що це все залишилося. Мені приємно, що я приїхав і це все побачив», – оповідає бив військовослужбовець Віталій Новіков.

Раніше Памірське містечко було високогірною автономією, на території якої знаходилася пекарня, їдальня, спальні, лазня, пральня та продовольчі склади. Під час роботи станції, на ній жило понад сто військовослужбовців.

До теперішнього часу на станції збереглися лазні, в яких сьогодні часто зупиняються туристи. Місцеві називають споруди «кульками».

«Зробити ремонт у цих приміщеннях, де раніше були гуртожитки. Їх необхідно привести в порядок, зробити xостел і здавати туристам», – розповідає начальник відділу з питань туризму в Чернівецькій області Володимир Фурдіга.

Поки чиновники будують плани, куполи є своєрідними полотнами, розписати яке приїжджають художники чи не з усіх усюд. Раз на рік також влаштовують етнічний фестиваль.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж