Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

В Україні працюватиме електронний реєстр лікарняних

Фото: poltava.sq.com.ua
Заплановано, що вони діятимуть уже в 2019 році 
Рішення про створення Електронного реєстру листків непрацездатності 28 листопада ухвалив Уряд. Як повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я України, до 1 лютого має бути сформоване положення про цей реєстр. Заплановано, що вже у 2019 році електронні лікарняні повністю замінять паперові.

Пацієнт буде так само отримувати лікарняний у медичному закладі. Оформлення і продовження листків тимчасової непрацездатності має стати зручним для лікаря і пацієнта: медик більше не витрачатиме час на зайву паперову роботу, а зможе зосередитись на питаннях здоров’я хворих. А пацієнти не бігатимуть  кабінетами для збору печаток. Правила контролю мають бути осучаснені, а сам бланк - стати електронним.

У МОЗ України створено робочу групу, яка має погодити деталі роботи системи. До групи зокрема увішли представники МОЗ України, Міністерства соціальної політики, Фонду соціального страхування, Пенсійного Фонду, НСЗУ, ДП «Електронне здоров’я», представники Федерацій профсоюзів і роботодавців, представники урядово-громадської ініціативи «Разом проти корупції».
Електронний реєстр листків непрацездатності діятиме на базі Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж