Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Майже 4 тисячі буковинців потрапили до Єдиного реєстру неплатників аліментів

70 боржникам вже обмежили права
З початку нинішнього року Управління Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області стягнуло 2 603 056 гривень аліментів на користь 3729 дітей, повідомляє прес-служба ГТУЮ у Чернівецькій області.
 
Нагадаємо, з 6 лютого набув чинності Закон, який посилює відповідальність неплатників аліментів, зокрема запроваджено Єдиний реєстр злісних неплатників, який доступний для всіх громадян на сайті Міністерства юстиції України.
 
У Єдиному реєстрі боржників розмістили загальний перелік боржників, які мають заборгованість за виконавчими провадженнями про стягнення аліментів понад три місяці. У реєстр вже внесено дані про 3729 буковинців, які заборгували законні виплати своїм дітям. 70 боржникам вже обмежили права.
 
Окрім того, в Україні створено регіональні штаби та мобільні групи для того, щоб контролювати процес виконання таких рішень та допомагати виконавцям. У Київській та Запорізькій областях вже діють перші мобільні групи з ліквідації заборгованості по оплаті аліментів. Мобільні групи проводитимуть регулярну перевірку стану виконання рішень зі стягнення аліментів. До кінця лютого аналогічні мобільні групи проведуть перевірки в усіх регіонах України.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж