Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

В Україні залякують виборців – дзвінки від псевдоспостерігачів надходили і буковинцям

Невідомі осіби, представившись «ОПОРОЮ», випитують електоральні вподобання й погрожують покаранням у разі порушення виборчого законодавства

Громадянська мережа ОПОРА почала отримувати інформацію від виборців щодо телефонних дзвінків від невідомих осіб, які представляються «ОПОРОЮ» та випитують електоральні вподобання й погрожують покаранням у разі порушення виборчого законодавства. 
 
Як зазначають у прес-службі ОПОРИ, йдеться про 15 областей – Закарпатську, Запорізьку, Івано-Франківську, Дніпропетровську, Київську, Кіровоградську, Миколаївську, Полтавську, Рівненську, Сумську, Харківську, Херсонську, Хмельницьку, Чернівецьку та Чернігівську області.
 
Зокрема, на Буковині представникам однієї з політичних сил теж почали надходити дзвінки від людей, які начебто проводять опитування від «ОПОРИ». Один дзвінок був зроблений до члена партії, який проживає у Сторожинецькому районі. Він звернувся до поліції, зазначили представники ОПОРИ у Чернівцях.
 
«Звертаємо увагу, що Громадянська мережа ОПОРА не проводила, не проводить та не планує проводити жодних телефонних обдзвонів громадян. Крім того, діяльність нашої організації спрямована на спостереження за виборчим процесом, аби він відбувався в межах чинного законодавства. Ми не проводимо жодних соціологічних опитувань щодо електоральних вподобань. Крім того, представники Громадянської мережі ОПОРА підписують Кодекс спостерігача, який передбачає особливо ретельне дотримання чинного законодавства, що унеможливлює погрози будь-кому з боку наших представників», – йдеться у повідомленні прес-служби ОПОРИ.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж