Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Найчастіше правила політичної агітації порушують у Чернівцях та на Сокирянщині

Фото: provce.ck.ua
Кандидати та партії намагаються будь-якими способами вплинути на виборців
На Буковині спостерігається недотримання кандидатами та партіями правил розміщення агітаційної продукції та фінансування її виготовлення.
 
Про це розповіли представники Громадської мережі "ОПОРА". 
 
Зокрема, у Чернівцях зафіксовано порушення правил благоустрою та заборони розміщувати агітацію в непердбачених для цього місцях. Агітки розміщуються на стовпах, на стінах, в громадському транспорті, таксі, в приміщенні автовокзалу. Один з кандидатів використовує метод агітації з використанням персональних даних виборців, даруючи їм особисто так звані «соціальні квитки».

Як розповіли активісти ОПОРИ, за підтримки політичних сил відбуваються заходи, які можна розцінювати як агітаційні, однак не профінансовані, як того вимагає закон, з виборчих фондів. Політична реклама певних кандидатів сплачується з коштів виборчих фондів не тих парторганізацій, які їх висувала. Також є агітація без вихідних даних, що теж заборонено законом і карається адміністративною відповідальністю (накладання штрафу від 10 до 70 неоподаткованих мінімумах доходів громадян).

Найбільше випадків розміщення агітації з порушеннями виявлено в Чернівцях та Сокирянському районах.

До ОПОРИ надійшли повідомлення стосовно фізичної агресії під час виборчої кампанії. Один випадок стосувався нападу на агітатора (наразі правоохоронні органи здійснюють перевірку вказаного факту), а інший – нападу кандидата на виборця (інформація перевіряється).
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж