Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Яценюк запропонує новий склад Кабміну у вересні

Фото: АР
Оцінюватиметься діяльність кожного міністра.
Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк обіцяє організувати у вересні перевірку ефективності діяльності нинішнього складу уряду, за результатами якої він буде пропонувати парламентській коаліції змінити міністрів, які не справляються зі своїми обов'язками.
 
У вересні місяці буде зрозуміло, що зроблено, а що не зроблено. За результатами оцінки діяльності кожного міністра мною буде запропонований парламентській коаліції новий склад Кабінету міністрів і нова ефективна структура українського уряду, а також облдержадміністрацій, - сказав Яценюк в ефірі "10 хвилин з прем'єром" на телеканалі Еспресо в неділю ввечері.

 
Прем'єр зазначив, що вже заслухав звіти всіх міністерств і дав завдання кожному міністру в кожній сфері. За словами Яценюка, єдиним мірилом змін у країні є "не процес, а результат".
 
Як повідомляв Кореспондент.net, 22 червня прем'єр Арсеній Яценюк просив Верховну Раду звільнити голову Міністерства екології та природних ресурсів Шевченка.
 
У відповідь Шевченко звинуватив Яценюка в "політичній розправі", а також корупції та відстоюванні інтересів українських кланів.
 
2 липня народні депутати звільнили Ігоря Шевченка з посади міністра екології та природних ресурсів.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж