Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Красноїльську збудують новий міст за мільйон гривень


Фото: Чернівецька ОДА
Він має з’єднати віддалений хутір із центром селища Перебуваючи на Сторожинеччині, голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук спільно із заступником селищного голови смт Красноїльськ Степаном Драгуном відвідали Красноїльську гімназію та побували на місці, де незабаром розпочнеться робота з будівництва моста, повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА.

Питання будівництва та ремонту мостів на Буковині надзвичайно актуальне. За словами голови обласної державної адміністрації, після повені 2008 року області було виділено 1 млрд. 600 млн. гривень на подолання наслідків лиха, проте не всі об’єкти були відремонтовані. Цього року обласна влада включила до переліку необхідних інфраструктурних об’єктів будівництво моста у Красноїльську, який з’єднує хутір Тражани з центром селища.
З Фонду державного розвитку на будівництво моста виділено 1млн. 300 тис. гривень.

«Хутір Тражани відірваний від основної території селища і для того щоб потрапити в центр Красноїльська мешканці даного хутора змушені об’їжджати 9 км, - зазначив Олександр Фищук, - Якщо цей міст побудують, то багато проблемних питань для мешканців селища буде знято».скачать dle 10.5фильмы бесплатно