Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

27 серпня депутати Чернівецької міської ради зберуться на сесію


На сесії розглянуть питання про об'єднання територіальних громад 27 серпня о 10:00 в сесійній залі міської ради скликається 68-ма сесія Чернівецької міської ради VІ скликання.
На розгляд сесії виносять 37 питань, повідомили у прес-службі Чернівецької міської ради.
 
Серед них, зокрема, такі:
  • Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представника до спільної робочої групи.
  • Про утворення Інспекції з благоустрою при виконавчому комітеті Чернівецької міської ради та затвердження її Положення.
  • Про затвердження Положення про Інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю Чернівецької міської ради.
  • Про створення єдиного публічного реєстру тимчасових споруд у місті Чернівцях, а також низка земельних, господарських та інших питань.
 
На сесію запросили заступників міського голови, секретаря виконкому міської ради, членів виконавчого комітету, керівників окремих виконавчих органів міської ради, голів районних у місті рад, прокурора міста, заступника начальника УМВС України в Чернівецькій області, начальників податкової інспекції, державної фінансової інспекції, управління Державної казначейської служби, управління Держземагентства, Чернівецького міського управління Головного управління Держсанепідслужби у Чернівецькій області, представника Держкомпідприємництва, голову міської ради ветеранів війни, праці і збройних сил, депутатів Верховної Ради України, обраних від Чернівців, депутатів Чернівецької обласної ради, обраних від Чернівців, голову облпрофради, представників ЗМІ, спостерігачів спеціальної моніторингової місії в Україні Організації з питань безпеки та співробітництва в Європі, голів студентського парламенту та учнівської ради.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Чернівецька міська рада