Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині попрощалися з героєм Василем Масікевичем

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Фото: Галина Єреміца
17 вересня захиснику мало б виповнитися 40 років

У Репужинцях попрощалися з героємВасилем Масікевичем. Провести в останню путь захисника прийшли рідні, знайомі, друзі, односельчани.

"В останню путь героя проводили всім селом під вигуки ""Герою слава!!!". Боєць 81-ї окремої аеромобільної бригади Василь Масікевич загинув 15 серпня 2015 року у районі Попасної на Сході України. Гіркі сльози і смуток на обличчях у рідних та односельчан...17 вересня 2015 року Василю мало би виповнитися 40 років..." - пише у соцмережі Галина Єреміца.
 
На Буковині попрощалися з героєм Василем Масікевичем
 
- За словами заступника Чернівецького обласного воєнкома Віктора Дзьомбака, попередня версія загибелі бійця - необережне поводження зі зброєю, остаточну причину має встановити військова прокуратура, яка розслідує загибель військового. Однак рідні загиблого не вірять цій версії і кажуть, що будуть домагатися правди про загибель Василя. Тіло загиблого на рідну землю доправили заставнівські волонтери. Виникає питання: невже держава неспроможна навіть на це??? Спи спокійно Герою. Ти віддав своє життя за Україну і ми про це завжди пам'ятатимемо!​", - написала активістка.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно