Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На фестивалі RESPUBLICA виступатимуть чернівецькі гурти


Фест відбудеться 4-6 вересня у Кам'янці-Подільському

З 4 по 6 вересня у Кам’янець-Подільській фортеці відбудеться міжнародний фестиваль Respublica. Це фест вуличного мистецтва у всіх його проявах – музика, фотографія, танець.
«Республіка» - це потужна соціальна подія, яка не тільки об’єднує молодь з різних регіонів України та детонує її креативність, а й вражає кількістю подій протягом трьох днів фестивалю. Восени Respublica відсвяткує свій перший ювілей - 5 років, тому цьогоріч на фестивалі буде ще більше локацій для наших улюблених фестивальників. 

 
 
Концерти заплановані на трьох сценах – денній, майданчику для важкої музики та головній. Усього за час фестивалю в Кам'янець-Подільському повинні виступити близько півсотні виконавців. 
Головна сцена фестивалю гримітиме протягом 3-х днів 4,5 і 6 вересня. З вечора і до 23:00. Виступатимуть гурти: Sinoptik, MegamasS, Stoned Jesus, Вагоновожатые, ТКН (Тонкая Красная Нить), Тостер, DanceParty.Dance!Dance!, Epolets, Skinhate, OTorvald, Brutto, Onuka, Мольфа, Fontaliza, Morphine Suffering, Jinjer, Кожаный олень, Бумбокс.
 
Сцена "Тунель” традиційно знаходитиметься у кам’яних валах на території фестивалю (Нова Фортеця) та триватиме у вечірній та нічний час. Разом із слухачами не спатимуть завдяки таким гуртам: Somali, Yacht Club, Ratbite, 5 Vymi, Farinhate, Dash - Дай Дарогу.
 
 
Денна сцена на Ратуші потішить гостей та мешканців міста приємною музикою. До слова, цьогорічний фестиваль буде присвячений об’єднанню культур та національностей, які проживають на Поділлі. Цьогоріч шанувальників фесту чекає новинка - сцена Art DVIR на фортечній стіні (терасі) для тих, хто втомився від галасу та хоче перепочити під спокійну акустичну музику. 
Лайтова атмосфера -  з 18:00 до 21:00. Гурти чіл-аут зони:
Dakooka (Чернівці), Один в Каное, Zapaskа, Sasha Boole, (Чернівці), Колос (Фіолет).
 
 
Також новою локацією стане платне наметове містечко на території Електростанції, де відбуватимуться нічні вечірки. 
Окрім цього, фестиваль Respublica проведе акцію – обмін телевізорів на вхідні квитки. Організатори події пропонують глядачам стати вільнішими, відмовившись від телеприймачів.
Отримають квитки і стануть відвідувачами фестивалю перші двадцять бажаючих, які з'являться на Respublica здати телевізори.
Телебачення псує тебе і твій мозок. Позбудься телевізора – стань вільнішим», - таким гаслом організатори фестивалю стимулюють меломанів зробити вибір між сидінням біля «ящика» та освоєнням реальності.
Акція «Здай телевізор – отримай квиток» - традиційна для фестивалю в Кам'янці-Подільському. Вона проходила на Respublica і раніше.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно