Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях облагородили подвір’я поезією


Фото: (С) "Чернівецький промінь"
Активісти продовжують привчати чернівчан до поезії
У дворику між Поштовою та Університетською вуличні художники розмалювали стіну одного з будинків. На ній вони написали вірш української поетеси, письменниці та драматурга Катерини Бабкіної «Не йди, бо завтра буде сніг».
Як розповіла організаторка акції, координатор проектів громадської організації ІТТА Ольга Кутиніна, у такий спосіб активісти хочуть показати, якою є вулична творчість насправді.
- У більшості людей вуличні художники асоціюються з каракулями на облуплених стінах. Проте насправді вуличне мистецтво теж є гарним. І ми хочемо це довести, - розповідає О. Кутиніна.
 
Художники наразі розписали три стіни міста: на проспекті Незалежності, 80 (біля зупинки на вул. Героїв Небесної сотні маршрутів №№5 та 39) хоку Василя Кожелянка та вірш Юрка Іздрика у дворику на вул. І. Франка (поблизу вул. Головної).
 
Активісти планують облагородити у такий спосіб ще щонайменше три дворики міста. Проте поки що хочуть зробити паузу, аби поспостерігати за реакцією містян. За словами пані Ольги, поки що чернівчани сприймають таку творчість позитивно.
- Зізнаюся, не бачила це на власні очі, проте мені розповіли очевидці… Написаний на проспекті Незалежності, 80 хоку Василя Кожелянка намагалися зіпсувати кілька дітей. Проте перехожі завадили їм це зробити, - розповіла О. Кутиніна.
У Чернівцях облагородили подвір’я поезією
У Чернівцях облагородили подвір’я поезією
скачать dle 10.5фильмы бесплатно