Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях справних тролейбусів не вистачає

Фото: versii.cv.ua
Наразі у місті на лінію виходять лише 50 одиниць електротранспорту

 
Як відомо, над чернівчанами, як Домоклів меч, постійно висить загроза здорожчання проїзду у маршрутках. Незважаючи на те, що сьогодні на засіданні виконкому таке рішення поки що не прийняли, швидше за все, міська влада знову повернеться до розгляду цього питання. З огляду на це, містянам доведеться обирати – або їздити тролейбусами, або ж всюди ходити пішки.
 
Проте, як виявилося, у столиці Буковини справних тролейбусів катастрофічно не вистачає. Усього на базі тролейбусного управління є 79 машин, 14 з них потребують негайного ремонту. 
 
Наразі у місті на лінії щоденно виходить тільки 50 одиниць електротранспорту. З 1 вересня, щоправда, мають запустити ще 15 тролейбусів, повідомив начальник Чернівецького тролейбусного управління Іван Іванічек. Курсуватиме електротранспорт до 22.00.
-  Уже завтра ми поступово почнемо збільшувати випуск електротранспорту. Зважаючи на те, що невдовзі розпочинається новий навчальний рік, а студенти уже з’їжджаються до міста, потрібно більше машин, - каже пан Іванічек.
Також начальник управління додав, що пільговий студентський квиток коштуватиме, як і раніше, – 75 копійок.
 
Поки що ж важко сказати, з яким інтервалом рухатимуться тролейбуси. Усе залежить від того, наскільки затребуваним буде той чи інший маршрут.
Іван Іванічек запевняє, що наразі багато маршрутів є збитковими. Зокрема, тролейбуси маршрутів №2 і №4, де основна маса пасажирів - пенсіонери.

 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж