Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Велодоріжки у Чернівцях облаштували не за правилами, – активісти


Фото: Радіо "Станція"
Вони не вписуються у план розвитку велоінфраструктури міста  Велодоріжки, котрі нещодавно з’явилися у Чернівцях на вулиці Воробкевича, викликали жваву дискусію у соцмережах.
Активісти заявили, що їх облаштували без відповідних дозволів та не за правилами, а також, що нові велодоріжки не вписуються у план розвитку велоінфраструктури міста. «50 метрів асфальту зі знаками велосипеда» не робить цей відрізок дороги велодоріжкою, переконують вони, а також стверджують – ці велодоріжки небезпечні для життя велосипедистів.

«Є план розвитку велоінфраструктури у місті Чернівцях! Згідно з цим планом, є веломаршрут «Воробкевича-Небесної Сотні-Чапаєва-Федьковича-Кордуби-Поповича», - написав Віктор Гущук.
 
«Ця частина зроблена самовільно, без нанесення відповідної кольорової гами, згідно з нормами та правилами дорожнього руху. Хтось продумав з тих, хто робив цю частину доріжки, про подальший маршрут? Про з'їзд/заїзд на доріжку, тротуар, проїжджу частину дороги, про парковку автотранспорту, зупинку громадського транспорту, який там буде, про заїзди/виїзди з дворів? Хтось із тих, хто зробив цю частину доріжки, подумав про безпеку велосипедистів? Про катафоти, відбійники, освітлення? Навіщо робити так, щоб потім переробляти?», – вважає Валерій Карбишевський.  
 
Активісти вимагають, аби будівельна компанія, яка облаштувала доріжки, зафарбувала їх та почала все з початку, узгоджуючи цього разу все з відповідними службами.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно