Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Завдяки Оксані Продан "дорожній експеримент" пошириться і на Буковину


Рада схвалила проект закону щодо фінансування реконструкції доріг Західного Регіону та Одещини
Рада схвалила експеримент щодо фінансування реконструкції доріг у Львівській, Волинській, Чернівецькій та Одеській областях. За відповідне рішення проголосували 234 народних депутати.
 
Мова йде про проект закону №2315а "Про внесення зміни до Бюджетного кодексу України щодо експерименту в Одеській, Волинській та Львівській областях щодо фінансування реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення", внесеному до Ради президентом.
 
Як ідеться у пояснювальній записці, метою проекту Закону є створення умов для забезпечення реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення Київ - Чоп (на Будапешт через Львів, Мукачеве, Ужгород) (М-06) на ділянці Львів - Сколе, Одеса - Рені (на Бухарест) (М-15), Львів - Радехів - Луцьк (Н-17) та Сколе - Славське (Т-14-24) шляхом залучення відповідних бюджетних ресурсів.
 
До другого читання в документі експеримент поширюється і на Чернівецьку область - поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Стрий - Івано-Франківськ - Чернівці - Мамалига (на Кишинів) (М-10).
 
Нагадаємо, у серпні бюджетний комітет Верховної Ради у другому читанні схвалив президентський законопроект "Про внесення змін до Бюджетного Кодексу України щодо експерименту в Одеській, Волинській та Львівській області з фінансування реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення".
Тоді завдяки наполегливості народного депутата Оксани Продан та міжфракційного об'єднання "Буковина" до переліку доріг додали сполучення Стрий-Івано-Франківськ-Чернівці-Мамалига.
 
Сьогодні ж після голосування буковинка Продан написала на своїй сторінці у соцмережі:
 
"Ще одну хорошу і корисну для людей справу довели до логічного завершення. 
Після того, як навесні ми допомогли Кабміну знайти 700 млн. грн. на ремонт доріг Карпатського Єврорегіону, сьогодні прийняли Закон про експеримент на митниці. 
Половина понадпланових коштів протягом цього і наступного років буде скеровуватися на ремонт доріг. В чотирьох областях, серед яких є Чернівецька.
В першому варіанті тексту законопроекту Буковини не було. Але ми разом з колегами наполягли на поширенні експерименту на наш край.
Це додаткова можливість оновити інфраструктуру регіону, залучити туристів, створити нові робочі місця. 
Будуть дороги - знайдуться інвестори, люди отримають можливість утримувати себе та свої сім'ї. Це найперша умова для подолання бідності. 
Дякую тим 234 депутатам, які підтримали це рішення і колегам по міжфракційному об'єднанню "Буковина" за їх роботу!", - ідеться у повідомленні.
 
Зміни будуть діяти з першого дня місяця, наступного за місяцем опублікування Закону, і втратять чинність з 1 січня 2017 року.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно