Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Народні депутати сьогодні розглянуть законопроект про децентралізацію

Фото: dt.ua
Головним доповідачем виступить президент Петро Порошенко
Верховна Рада України сьогодні, 31 серпня, на парламентському засіданні розгляне проект закону про внесення змін до Конституції України в частині децентралізації влади. Про це йдеться в порядку денному українського парламенту.

Зокрема Верховна Рада розгляне проект закону № 2217а про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади) від 01.07.2015 № 1-1/495.

Головним доповідачем виступить Президент України Петро Порошенко. Співдоповідачем у питанні буде голова комітету з питань правової політики та правосуддя Руслан Князевич.

 Передбачається, що після представлення законопроекту нардепи попередньо схвалять внесення змін до Конституції України в частині децентралізації. На цьому друга сесія Верховної Ради України сьомого скликання закриється.

Засідання розпочалося об 11:00.

Нагадаємо, зміни до Конституції забирають право створювати особливий статус. Про це вчора заявив Петро Порошенко.

"Запорізька обласна рада ухвалила рішення про звернення до Президента та Верховної Ради, аби надати їм особливий статус. Далі піде парад суверенітетів... Зміни в Конституцію, дорогий український народе, право створювати статус, право парадів суверенітетів забирають. Я саме під цим підписувався. А 18 пункт прикінцевих положень дає особливий режим місцевого самоврядування лише в межах повноважень місцевого самоврядування. Зробив крок далі - отримаєш по руках", - заявив Порошенко.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: РБК Украина

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж