Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Каспрук таки протягнув земельні "шкурняки" "Народного фронту"


За словами Володимира Бешлея, депутатам заплатили по 5 тисяч доларів, щоб вони голосували "правильно" На сесії Чернівецької міської ради продовжують обстоювати бізнес-інтереси окремих депутатів. На попередньому, другому, засіданні 68 сесії повторно розглянули 3 земельних питання.
Проте на них розподіл «шкурняків» "Народного фронту" не закінчився. Сьогодні депутати продовжили сесію, та голосували за ще 7 винесених міським головою на повторний розгляд питань щодо виділення земельних ділянок. Зокрема, мова іде про підприємства та товариства «Технонафтозбут», «Кордо», «Альянс», «Дружба» та інші. Тобто, враховуючи попереднє пленарне засідання, на цій сесії Олексій Каспрук ініціював перерозглянути цілих 10 (!) питань щодо землі. 

Нагадаємо, згідно з регламентом проведення представницьких органів місцевого самоврядування (до яких належить і сесії міських рад), рішення може бути зупинено у п'ятиденний строк з моменту його прийняття, і внесено на повторний розгляд відповідної ради з обґрунтуванням зауважень. У такому разі рада зобов'язана у двотижневий строк повторно розглянути такі рішення.
Натомість вищевказані питання переносять від сесії до сесії, не приймаючись тим, щоби перерозглядати ці питання у встановлений двотижневий термін. Цього разу протягнути "шкурняки" таки вдалося. 
Депутат міської ради Володимир Бешлей на своїй сторінці у Фейсбук пояснив це тим, що депутатів, котрі підтримають «шкурняки», заохотили фінансово.
 
«Настав час істини! «Фронтовики» на чолі з Каспруком розуміють, що завтра у них останній шанс протягнути через сесію всі «шкурні» питання (земля на ринку «Добробут», земля на «Гравітоні», земля під новим «Автовокзалом»), які вони безуспішно проштовхують останній рік. Тому завтра на сесії Бурбаки мобілізовують депутатів міськради, яким пропонують по $5000 за позитивне голосування всіх «шкурняків». Завтра побачимо хто торгує містом!!!», - написав на своїй сторінці у соцмережі депутат.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно