Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Сьогодні Любка презентує чернівчанам «Карбід»

Фото: facebook
Подія відбудеться у Центральному палаці культури  Сьогодні відомий поет, прозаїк, перекладач, есеїст Андрій Любка завітає до Чернівців .
У рамках VI Міжнародного поетичного фестивалю MERIDIAN CZERNOWITZ він презентує чернівчанам свою нову книгу «Карбід».

За словами Любки, вона особлива своєю несхожістю на все, що він писав раніше.
 
За жанром «Карбід» –пригодницький роман, дія якого відбувається у 2015 році,   а мотор сюжету – розповідь про 100 способів контрабанди.

 
Подія відбудеться у Центральному палаці культури (пл. Театральна, 5, 2-й поверх). 
Також  сьогодні ж містянам презентують ще одну книгу - поетичну збірку «Найгірше позаду» Богдана Задури в перекладі Любки. 
Учасники: Богдан Задура (Польща), Андрій Любка. Модеруватиме захід Олександр Бойченко.
Початок о 15.15.
 
Із повною програмою фестивалю можна ознайомитися тут.
 5 фактів про роман "Карбід"
1. Повна назва роману:
Карбід, або Неймовірні трагікомічні пригоди однієї шляхетної людини і цілої зграї мерзотників, які дерлися через кордон водою, небом і суходолом, аж змусили героя опинитися в підземному царстві тіней.
2. Роман написано протягом 2014-2015 рр. в Ужгороді й Чернівцях.
3. Анотація: 
Події пригодницького роману «Карбід» розгортаються впродовж паркого й тривожного літа 2015 року, коли у вигаданому містечку Ведмедів група ентузіастів вирішує збудувати Фонтан Єдності з Європою. Навіщо їм фонтан, чому за ними в’язниця плаче і за скільки в Україні можна придбати людську нирку ‒ про все це автор пише з гумором і добірним песимізмом. У цій книжці є сливовиця, рибалки, гробар, сімнадцять розділів, спокуслива й хтива жінка, кілька вбивць, корумпований мер, геніальна ідея, Тиса і безнадія. Натомість у ній немає шенгенських віз, відповідей на всі запитання, кулінарних рецептів і порад, як розбагатіти. Для найширшого кола читачів. 
4. Біографія автора: 
Андрій Любка - рибалка, грішник, балканіст. Написав і переклав кілька книжок, об'їздив тридцять країн, але найбільше любить спати до обіду і заїдати пекучу сливовицю барбарисовим льодяником. Живе у всій Центральній Європі, та найчастіше заряджає свої ґаджети й пере речі в Ужгороді. Несудимий, неодружений, небагатодітний, одне слово - ледачий. 
5. Ілюстрації до розділів намалювала львівська художниця Галина Венглінська.


 
 
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж