Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях покажуть проект за участю Жадана

Арт-проект «РоздІловІ» презентують у трьох містах України  У рамках Міжнародного поетичного фестивалю Meridian Czernowitz у Харкові та Чернівцях на початку вересня (2 та 6 відповідно) відбудуться покази арт-проекту "роздІловІ" за текстами культового українського поета Сергія Жадана.
 
Ще одна вистава запланована на 10 вересня у Львові.
 
"РоздІловІ" − це синтез поезії, музики та візуального мистецтва. Авторський текст виконує сам Сергій Жадан. Перша версія проекту була презентована в 2012 році в Івано-Франківську. Пізніше, зазнавши трансформацій, "роздІловІ" продемонстрували в Харкові. Проект мистецької агенції "АртПоле" отримав схвальні відгуки як від прихильників творчості Сергія Жадана, так і від поціновувачів сучасного мистецтва, пише Cultprotir.
 
"Одного разу, дивлячись в текст улюбленого українського поета, побачила як коми збираються парами, стають схожими на птахів і летять за горизонт. Так з'явилися (і зникли) "роздІловІ". Потім була нова весна (птахи повернулися) і нові "роздІловІ". І так щоразу. Між ним і нею аркуш паперу, на якому вони пишуть (і закреслюють) слова та розділові знаки. Цей аркуш — між людьми й тінями, між життям і потойбіччям, між поезією і чорнильними плямами", − згадує про появу проекту режисер Оля Михайлюк.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж