Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Раді пропонують позбавити буковинку Лорак звання "народний артист"


Фото: podrobnosti.ua
До списку артистів, яких хочуть позабвити звання, потрапила також Таїсія Повалій

У Верховній Раді пропонують позбавити "проросійських та просепаратиських" діячів культури звання "Народний артист України".
 
Серед таких діячів опинилася й співачка, буковинка Ані Лорак.
 
Окрім цього, до списку увійшли також Таїсія Повалій, Йосип Кобзон та Микола Басков.
 
 
Відповідний проект закону зареєстрував депутат з фракції "Блок Петра Порошенка" Іван Мельничук, йдеться на сайті БПП.
За словами автора закону, основним завданням проекту є засудження антиукраїнських та просепаратистських проявів українських діячів культури, мистецтва та шоу-бізнесу, а також застосування до них публічної відповідальності, у вигляді позбавлення звання «Народний артист України».
 
"Україна де-факто перебуває у стані військового конфлікту із країною-агресором – Російською Федерацією.
 
Разом з тим, не всі громадяни адекватно можуть оцінювати ситуацію. Особливе обурення викликає поведінка низки представників української культури і шоу-бізнесу, зокрема тих, що мають звання «Народний артист України», а отже, повинні розуміти свою відповідальність та залишатися вірними українському народу,- сказав він.
- Ми є свідками активної співпраці представників української «богеми» з країною-агресором, про що свідчать коментарі, після яких ці артисти негідні вважатися громадянами України, не говорячи про те, щоб мати звання «Народний артист України».
 
Проектом закону пропонується позбавити Ані Лорак, Таїсію Повалій, Йосипа Кобзона, Миколу Баскова звання «Народний артист України», – розповів Мельничук.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно