Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Заступник Міністра оборони особисто поспілкувався з буковинцями

Петро Мехед відвідав Чернівці із робочим візитом 
Сьогодні, 5 вересня, на Буковині працювала робоча група на чолі із заступником Міністра оборони України — керівником апарату Петром Мехедом. Заступник глави оборонного відомства вивчив стан справ у військових частинах та установах Чернівецького гарнізону, провів робочі зустрічі з представниками органів державного управління, а також особистий прийом громадян.

У приміщенні Чернівецької обласної державної адміністрації відбулася зустріч робочої групи Міністерства оборони із  керівництвом області.
Петро Мехед також відвідав Чернівецький військовий госпіталь, де разом із начальником цієї установи Заслуженим лікарем України Василем Рогатюком оглянув палати та лікувальні відділення, поспілкувався із медичним персоналом та пацієнтами госпіталю. 

Згодом, упродовж двох годин у Чернівецькому обласному військовому комісаріаті заступник Міністра оборони України — керівник апарату провів прийом громадян з особистих питань. На прийом прибула 21 особа, яких здебільшого хвилювали питання отримання статусу учасника бойових дій та виділення житла.

Переважну більшість звернень громадян заступник Міністра оборони України — керівник апарату вирішував на місці. Для розв’язання окремих проблемних питань Петро Мехед надав відповідні доручення  Чернівецькому обласному військовому комісару полковнику Віталію Чураю. А ті, які неможливо вирішити в області, взяв на особистий контроль для розв’язання їх у Києві.
 
Заступник Міністра оборони особисто поспілкувався з буковинцями
Заступник Міністра оборони особисто поспілкувався з буковинцями

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Регіональний медіа-центр МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж