Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Сторожинеччині дитина померла за незрозумілих обставин


Фото: ilikenews.com
Правоохоронці розпочали кримінальне провадження

До Сторожинецької районної лікарні госпіталізували дівчинку віком 1 рік 3 місяці. На жаль, дитину врятувати не вдалося, вона померла у присутності лікарів.
 
За попередніми висновками експертів, смерть дівчинки настала внаслідок сепсису, синдрому тривалого стискання нижньої третини тулуба та нижніх кінцівок з некрозом м’яких тканин.

Як повідомив начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Чернівецькій області Микола Басараб, до лікарні хвору дитину привезли самі батьки.
 
Родина проживає у селі Верхні Петрівці Сторожинецького району. Батькові 23 роки, матері - 22. На вихованні у сім’ї є ще двоє дітей. Сім’я не перебувала на обліку у службі в справах дітей і районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Слідчі за даним фактом розпочали кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ст. 166 (Злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування) Кримінального кодексу України. З метою з’ясування всіх обставин, що могли призвести до смерті дитини, призначено низку судово-медичних експертиз та ряд інших слідчо-оперативних заходів.

Слідство триває.
 

 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: СЗГ УМВС України в Чернівецькій області