Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Сільські виборчі комісії Буковини мають проблеми

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Фото: ТСН
Комісії трьох районів не мають достатню кількість членів

Як повідомляють спостерігачі ОПОРИ, наразі існують проблеми з формуванням сільських комісій. Зокрема, у Заставнівському районі кілька сільських виборчих комісій не мають мінімально необхідної кількості осіб (9) - кандидатури до них подали тільки шість партій: «Солідарність», «Батьківщина», Радикальна партія, «Народний фронт», Аграрна партія та «УКРОП». Про це повідомила голова Заставнівської районної територіальної виборчої комісії (ТВК) Орися Баб’юк, - пише сайт ОПОРИ.
 
У Кельменецькому районі, за словами голови тамтешньої районної ТВК Марії Таран, тільки чотири партії подали осіб до виборчих комісій – «Батьківщина», Аграрна партія, Радикальна партія Ляшка та «Солідарність», через що формування комісій ускладнене. Представники парламентських політичних партій кажуть, що люди просто не хочуть йти працювати в комісії.
 
Постала проблема й зі складом вже сформованих районних ТВК. Так, у Заставні та Кельменцях по двоє членів районних ТВК виходять з комісії, а у Хотині – троє. Це відбувається переважно з особистих причин, через проблеми зі здоров’ям та у одному випадку – через статус посадової особи. У Хотині написали заяви голова та заступник голови (від місцевих організацій «Народного фронту» та партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» відповідно; одного члена комісії від «Народного фронту» вже замінено), у Кельменцях – двоє членів комісії від «Солідарності», у Заставні – представники від партій «Відродження» та «Народного фронту».
 
Якщо до 12 вересня у вищезазначених виборчих комісіях буде менше ніж 9 осіб, їхній склад формуватиться за поданням голови відповідної виборчої комісії за пропозиціями членів комісії.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно