Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівецькій області сформовано 14 територіальних виборчих комісій

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Фото: espreso.tv
Члени виборчих комісій в більшості від парламентських партій

Постановою Центральної виборчої комісії від 6 вересня у Чернівецькій області сформовано 14 територіальних виборчих комісій – обласну, дві міські та одинадцять районних. Члени виборчих комісій в більшості від парламентських партій. Одинадцять (найбільше) представників в керівному складі територіальних виборчої комісій Чернівецької області мають партія «Солідарність», дев’ять – Народний фронт, шість – «Батьківщина». Варто також зауважити, що 30 з 42 голів, заступників та секретарів комісій – жінки.

Чернівецька обласна виборча комісія складається з 18 членів. Головою комісії є Микола Каспрук від «Народного фронту, заступником голови комісії є Василь Чорней від «Батьківщини» та секретарем – Яків Солонський від «Солідарності».
Серед членів комісії окрім керівництва троє від Опозиційного блоку, по два представники «Солідарності», Радикальної партії Ляшка та «Батьківщини», решта політичних сил – по одному. З непарламентських партій представлені тільки чотири партії.

В Чернівецькій міській виборчій комісії керівний склад представлений головою Тарасом Покорним («Солідарність»), заступником Іваном Левченком («Народний фронт») та секретарем Юрієм Івашиним («Народний контроль»). Найбільше в комісії членів від Опозиційного блоку – троє. З непарламентських партій представлені тільки три політичні сили.
 
Як повідомляє чернівецька обласна громадська організація «Комітет виборців», поверхневий аналіз персоналій, якими партії наповнили виборчі комісії, дозволяє стверджувати, що в окремих випадках за основу ймовірно бралися не стільки професійні, скільки мабуть особистісні фактори. Зокрема, в комісіях можна побачити синів або швагрів чинних депутатів обласної ради, батьків ймовірних кандидатів, подружок ймовірних керівників штабів, колишніх держслужбовців, що були підлеглими нинішніх нардепів тощо.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно