Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Молодого буковинця заочно відрахували з ліцею

Хлопець три дні ходив на уроки, а потім дізнався, що відрахований У Сторожинецькому районному ліцеї виник конфлікт між батьками одного із учнів та дирекцією закладу.
Так, за словами Ігоря Товстенка, його син Микола, який закінчив 9 клас цього закладу, 3 вересня несподівано довідався від директора школи, що його відраховано. Причини – недостатня успішність за профільними предметами.
 
Пан Ігор стверджує, що почув від сина про це вперше -  про відрахування ніхто з адміністрації ліцею його не повідомляв.
 
У свою чергу директор навчального закладу Віктор Багрій пояснює, що до 10 класу переводять тільки ті учні, які мають певний рівень знань з профільних предметів, оскільки 10 та 11 клас є ліцейними.
Також він розповів, що цьогоріч звичайних, не ліцейних, класів не формували, оскільки поступило тільки 3 заяви від батьків учнів, а для класу потрібно як мінімум 6.
 
Педагоги закладу зазначали, що учень може продовжити навчання в будь-якій школі міста чи в професійно-технічному училищі.
Так ситуація викликала жваве обговорення серед сторожинчан.  Зокрема, вони пишуть, що "батькам потрібно слідкувати за успішністю своїх дітей" та висловлюються, що директор навчального закладу - хороший керівник.
Інші ж - стають на захист хлопця, і додають,  що "не усі діти можуть гарно вчитися".  
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: storozhynets.info

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж