Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Вибори чи реформи - об’єднання Народного фронту і БПП не буде?

Секретар Чернівецького виконкому Олег Стецевич вважає, що це призведе до остаточного знищення НФ
Член ради обласної організації партії «Народний фронт», секретар виконавчого комітету Чернівецької міської ради Олег Стецевич у програмі "Без емоцій” на телеканалі "Чернівецький промінь” заявив, що не висуватиме свою кандидатуру до Чернівецької міської ради на майбутніх виборах.
 

 
- Вважаю, що об’єднання «Народного фронту» із Блоком Петра Порошенка не буде, тому що це призведе до остаточного знищення політичної партії «Народний фронт». Є позиція колишніх і нинішніх «фронтовиків», які не проголосують за це рішення, - заявив він.
 
Вочевидь, всередині партії НФ досі немає спільної думки щодо походу на місцеві вибори. Про це свідчить і заява депутата обласної ради від фракції "Народний Фронт” Сергія Юлика в програмі "Суть речей" на радіо "Станція".
- Щодо заяви нашого лідера Арсенія Петровича, нашого земляка, що наша сила не буде учасником виборчих перегонів. Ніби і наша політична сила офіційно не йде на ці вибори, але ми все таки ідемо, - сказав пан Юлик.
Він також відзначив, що Блок Петра Порошенка віддав партії "Народний фронт" 25% місць у списках на місцевих виборах, УДАРу – 30%.

Незрозумілою є і ситуація з кандидатом від "Народного фронту” на крісло міського голови Чернівців. Під час останнього візиту до рідного міста нардеп Микола Федорук заявив - візьме участь у виборах міського голови лише як виборець, і підтримає на них Олексія Каспрука.
Однак сам Олексій Каспрук, відповідаючи на запитання читачів газети "Молодий буковинець”, сказав, що не знає - чи балатуватиметься і від якої сили піде на вибори.
"Нині дуже важка політична ситуація. "Народний фронт” заявив, що не йтиме на вибори. Розпочнуться повноцінні вибори, тоді й прийматиму якісь рішення”, - заявив він.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж