Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Тимошенко вимагає відставки уряду

Фото: tsn.ua
За її словами, в парламент проходять документи, схвалені лише сімома людьми Лідер Батьківщини Юлія Тимошенко вимагає відставки уряду і заявляє, що в коаліції рішення приймаються сімома особами.
Про це вона сказала у кулуарах ВР, вийшовши з погоджувальної ради.
 
"Або ця коаліція припиняє корупцію, відправляє у відставку цей уряд, абсолютно непрофесійний і корумпований і формує новий уряд з людей, які мають гідність, мораль, честь і інтелект  щоб будувати країну, або ми не бачимо, що така коаліція робить і навіщо вона країні", - заявила Тимошенко.
 
Крім того, вона заявила, що в парламент спускаються документи, схвалені лише сімома людьми.
 
На жаль, не проводяться відкриті засідання коаліції за участі президента, прем’єра, за участі ЗМІ. Відпрацьована зовсім інша модель.
 
Зараз створена рада з сімох людей, куди входить президент України, прем’єр, секретар РНБО, міністр внутрішніх справ, лідер фракції БПП Юрій Луценко, туди також водить по-моєму Ложкін, якщо я не помиляюся", - сказала Тимошенко, назвавши лише шістьох осіб.
 
"І в такому колі приймаються рішення. Потім закидаються в парламент без обговорення і, базуючись на кнопкодавстві, по вказівці, по помаху руки чергових "чечетових", от так приймаються рішення. І тому країна іде в соціально-економічний тупик", - заявила вона.
 
Також Тимошенко заявила, що її фракція поставила умову винести на вівторок звіт робочої групи по вивченню тарифів на ціни на газ, проголосувати закон про зниження ренти на газ, а також вимагає голосування закону щодо цін на тепло для тих, в кого не встановлені лічильники.
За її словами, якщо це зроблено не буде, фракція припиняє голосувати за будь-які закони крім соціальних. скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Українська правда

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж