Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Аби українці відчули підвищення зарплат і пенсій, їх треба підняти на 73%

Фото: www.informator.su
І робити це необхідно було з початку року, а не перед виборами
Як уже повідомляв promin.cv.ua, уряд «змилувався» над українцями та збільшив мінімальну зарплату аж на 160 гривень. Підвищення мізерне, проте його із пафосом та гордістю анонсував із парламентської трибуни голова фракції «Народний фронт» у парламенті Максим Бурбак.

Однак навіть ці гроші люди отримають заднім числом.
Так, народний депутат Оксана Продан зазначила, що парламент ще минулого пленарного тижня очікував від уряду внесення  законопроекту щодо підвищення соціальних гарантій після відповідних заяв глави уряду. Однак, цього не сталося. «Враховуючи, що підвищення оголошене з 1 вересня, напевно гроші будуть донараховуватися заднім числом», - сказала Оксана Продан.

Тим часом, голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що підвищення соціальних виплат на 13-18% перед виборами – намагання вкотре обвести людей навколо пальця, кинувши їм «фінансову кістку».

На її думку зарплати та пенсії необхідно було збільшувати з початку року, і не на 160 гривень, а на 73%.
«Ніякої індексації заробітних плат та пенсій згідно з українськими законами зараз не відбувається. Відповідно до законодавства треба на 73 відсотки провести підвищення пенсій та заробітних плат. Це та безтолкова інфляція, запущена абсолютно непрофесійною політикою», - заявила Юлія Тимошенко.

Народний депутат також звернула увагу, що так звані «соціальні стандарти» виплачуватимуться урядом не у вересні, а в жовтні.
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж