Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Сьогодні кандидати у депутати та мери офіційно почнуть реєструватися на вибори

Фото: Громадянська мережа ОПОРА
Сьогодні, 21 вересня, за тридцять чотири дні до дня голосування розпочинається висування кандидатів у депутати місцевих рад, на посаду сільського, селищного та міського голови. 

Право подання до територіальних виборчих комісій документів для реєстрації кандидатів мають місцеві організації політичних партій та громадяни України шляхом самовисування.
 
Скористатись ним вони мають до 30 вересня включно.

Кандидатів закликають не зволікати та не чекати останнього терміну реєстрації, а відкривати виборчі фонди і проводити передвиборну агітацію відповідно до ЗУ «Про Місцеві вибори».
 
Нині у Чернівцях стали відомі імена перших претендентів на посаду міського голови. Це "свободівець"Віталій Мельничук, якого висунула його політична сила, та нинішній начальник податкової служби області Михайло Сеничак, котрий не виключив можливості висування на пост мера на брифінгу 15 вересня. 

Нагадаємо, що ще 15 вересня ЦВК звернулася до всіх місцевих організацій політичних партій та громадян України, які мають намір узяти участь у місцевих виборах 25 жовтня 2015 року, з закликом безумовно дотримуватися порядку та строків проведення передвиборної агітації, визначених законодавством України про місцеві вибори.скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Громадянська мережа ОПОРА

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж