Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Сьогодні у ратуші - засідання сесії міської ради


Фото: Руслана Козлова
На порядку денному 38 питань
Сьогодні, 24 вересня, о 10:00 в сесійній залі міської ради засідатиме 70 сесія Чернівецької міської ради VІ скликання.
 
На розгляд сесії виносять 38 питань.
Серед них, зокрема, такі:
- Про внесення змін до Статуту територіальної громади міста Чернівців.
 
- Про затвердження Стратегії сталого розвитку середмістя Чернівців до 2030 року.
- Про надання щомісячної адресної допомоги батькам загиблих при виконанні обов’язків під час проходження військової служби в східних регіонах України або під час організації надання допомоги учасникам військових дій в східних регіонах України.
 
- Про внесення змін до рішення міської ради VІ скликання від 29.01.2015 р. № 1481 «Про міський бюджет на 2015 рік», спрямування залишків коштів міського бюджету, які утворилися станом на 01.01.2015 р.
 
- Про створення наглядової ради комунального підприємства «Міськсвітло», затвердження її Положення і персонального складу, внесення змін та доповнень до Статуту комунального підприємства «Міськсвітло».
 
-Про розгляд звернень спільного підприємства «Ринок Буковинський» щодо погодження об’єднання земельних ділянок на розі вул. Небесної Сотні – вул. Комарова Володимира та визнання такими, що втратили чинність окремих пунктів рішень з цих питань.
 
- Про найменування нових вулиць в місті Чернівцях.
- Про розгляд звернень юридичних осіб щодо надання дозволів на складання проектів відведення та зміну цільового призначення
земельних ділянок.
- Про доповнення переліку дитячих майданчиків у місті Чернівцях, затвердженого рішенням міської ради ІV скликання від 25.09.2003р. №297 «Про перелік дитячих майданчиків у місті Чернівцях» та інші.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно