Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Акторам театру ім. О. Кобилянської скасували надбавку до зарплатні

Фото: Павла Монахова
Влада вбиває театральне мистецтво, вважають артисти 
Фестиваль комедії «Золоті оплески Буковини» повертається, і цьогоріч готовий розважати чернівчан та гостей міста веселими виставами.

Всього участь у фестивалі «Золоті оплески Буковини»  зголосилися взяти одинадцять колективів, з яких чотири національні театри України. Вперше на «Золотих оплесках» виступить Національний театр імені Лесі Українки з Києва.
Чернівецький театр зіграє свою відому комедійну п’єсу «Тустеп та інший мотлох», який приурочений до ювілею народної артистки України Тамари Кільчицької.

У перший день фестивалю на сцені театру виступить Ботошанський театр ім. М. Емінеску з Румунії з виставою «Іван Турбінка».

Родзинкою фестивалю буде нагородження за кращу комедійну п’єсу. У співпраці з «Коронацією слова» театрали відзначать кращу п’єсу року.

Також цьогоріч на фестивалі працюватиме, окрім звичного журі, ще й альтернативне, яке складатиметься переважно з представників мас-медіа.

У той самий час влада театральне мистецтво вбиває.
Фінансову надбавку у розмірі двадцяти відсотків, яку до своєї мізерної зарплати отримували актори чернівецького театру, що має статус академічного, у зв'язку з економічною кризою скасували, розповів директор театру Юрій Марчакскачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж