Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

З’ясовувати причини отруєння дітей на Сторожинеччині приїхали фахівці з Києва

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Фото: ehow.com.ua
Поки що й досі невідомо, за яких обставин отруїлися буковинці

Як повідомляв promin.cv.ua, у селі Давидівка, що на Буковині, закрили школу, де масово отруїлися школярі та персонал загальноосвітньої школи.
 
43 учня та 7 працівників сільської школи потрапили на стаціонар до лікарні (з них - 5 вчителів, медична сестра та технічний працівник школи).
 
Попередній діагноз госпіталізованих – гостре отруєння нез’ясованого генезу.
 
За словами голови Чернівецької ОДА Олександра Фищука, наразі семеро дітей за проханням батьків уже відпустили додому.
Окрім цього, губернатор додав, що на місці працює координаційний штаб, до якого увійшли науковці та фахівці.
 
- На допомогу місцевій комісії сьогодні із Києва приїхала робоча група у складі 5-ти людей. Вони мають надати консультаційні рекомендації та допоможуть з’ясувати причини отруєння 50 людей у селі Давидівка, - зауважив голова Чернівецької ОДА.
 
 
Сьогодні, о 15.00 в приміщенні Чернівецької обласної державної адміністрації (каб. 418) відбудеться прес-конференція начальника Головного управління Державної санітарно-епідемічної служби у Чернівецькій області, головного державного санітарного лікаря Чернівецької області Наталії Гопко та заступника директора Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Юрія Лесюка щодо отруєння школярів та персоналу загальноосвітньої школи I-III ступенів села Давидівка Сторожинецького району.

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно