Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Поки Салагор був у відпустці, через митницю перевезли дві машини наркотиків, - Фищук

Робоча група вивчатиме правомірність кадрових призначень на Буковині До Чернівців приїхала робоча група - Національне агентство з питань державної служби України, аби перевірити послідовність кадрових призначень на територїі краю. Про це під час прес-конференції повідомив голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук.
 
За словами очільника краю, робоча група перевірятиме, зокрема, чернівецьку митницю, яка входить у склад ДФС.
Фищук каже, що підставами для приїзду перевірки стали неправомірні дії керівника митниці Миколи Салагора.
-  Микола Салагор 22 липня пішов у відпустку і, згідно посадових інструкцій, обов’язки керівника він мав би передати першому заступнику. Але у наказі Митної служби не було сказано, хто ж має право виконувати обов’язки керівника. Салагора просто відпустили у відпустку, - розповідає голова ОДА.
 
- А тоді, коли треба було приймати важливі рішення, ніхто не мав права підписувати наказ. Тобто, ми бачимо грубе порушення посадових обов'язків, саме через це я і звернувся до Уряду з проханням вжити якісь заходи, -  додає Фищук.

Не вважаю збігом те, що якраз у ті дні, коли Салагор був у відпустці та не було виконуючого обов'язки, - з 23 по 28 липня, румунська сторона затримала контрабанду – наркотики, які проходили і через нашу буковинську митницю.

У мене запитання - чому саме в період відсутності в. о. керівника митниці проїхали дві машини з контрабадними наркотиками?
Саме зараз Держслужба і перевіряє це, а правоохоронні органи - причетність вищого керівництва митниці стосовно цих подій, - підсумував Фищук.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж