Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

З фасаду будинку з левами обіцяли демонтувати кондиціонери

Фото: promin.cv.ua
Щоправда, треба чекати - спершу на те, аби розглянути це питання, потім - на виділення коштів 
Як повідомляв promin.cv.ua, на будівлі ОДА з’явився ще один кондиціонер. У облдержадміністрації тоді заперечили – прилад не новий і висить там давно, його просто повернули на місце після ремонту.

Однак чи нового, чи старого – кондиціонера узагалі не мало би бути на фасаді пам’ятки архітектури національного значення, якою є колишній палац Юстиції.
 
Начальник відділу охорони культурної спадщини Чернівецької міської ради Олена Пушкова тоді направила листа голові Чернівецької ОДА Олександру Фищуку.
 
У зверненні йшлося про заборону розміщення технічних елементів на головних фасадах будівель та споруд, а також бокових фасадах стін, видимих зі сторони вулиць та площ, які розташовані у межах історичних ареалів м. Чернівців. Кондиціонери рекомендовано демонтувати, як такі, що псують автентичний вигляд будівлі на вулиці Грушевського, 1.
 
Днями ж надійшла відповідь на лист пані Пушкової. Але не від Фищука, а від заступника голови керівника апарату ОДА Руслана Сенчука.

У якому, зокрема, зазначено, що упродовж останніх трьох років на зовнішніх фасадах обласної ради та ОДА кондиціонери не встановлювалися, а якщо встановлювалися, то тільки на фасадах внутрішніх дворів.

"Щодо вимоги про демонтаж кондиціонерів із зовнішніх фасадів, питання буде розглядатися, і по можливості фінансового забезпечення будемо проводити цю роботу", - йдеться у листі за підписом Руслана Сенчука.
Напевно, чекати залишилися зовсім недовго. 
 
З фасаду будинку з левами обіцяли демонтувати кондиціонери
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж