Чернівецький Промінь логотип

Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівецька «Буковина» не змогла перемогти «Барсу»

Підсумок гри – 1:1

В 11 турі друголігової першості України чернівецька «Буковина» приймала у рідних стінах команду «Барса» (Суми). У матчах із колективами «Арсенал – Київ» і «Мир» (Горностаївка) підопічні Віктора Мглинця набрали лише одне очко. Зрозуміло, що у поєдинкові з «Барсою» наших земляків влаштовувала лише перемога. Після невдалої гри у Горностаївці у складі відбулися суттєві зміни. Місце у воротах зайняв Олександр Мусієнко, а у півзахисті з'явився Віктор Ряшко. Зіграв у основі також Олексій Красов. Приємним сюрпризом для вболівальників «Буковини» стало повернення до чернівецької команди результативного нападника Василя Палагнюка, який одразу отримав місце у стартовому складі.

У першому таймі гравці «Буковини» мали непогані показники для того, щоби вразити ворота суперника. На жаль, наших футболістів підвела реалізація. Шанси «розписатися» у воротах «Барси» втратили Василь Палагнюк, Антон Батрак, Олександр Темерівський… В одних ігрових епізодах вдало діяв у «рамці» капітан «Барси» Іван Фельде, а в інших шкіряна куля оминала ворота гостей. Щодо дій гравців сумської команди у першому таймі, то запам’яталися небезпечні удари Данила Моїсєєва. Спочатку на «постріл» Данила зреагував голкіпер «Буковини» Олександр Мусієнко, а згодом Моїсєєв не влучив у ворота.

У дебюті другого тайму декілька атак провели гравці «Барси», однак перевага залишалася на боці футболістів «Буковини». «Пострілів» по «рамці» команди з Сум завдавали Василь Палагнюк, Олексій Красов, однак Іван Фельде залишався, так би мовити, «сухим». На 73 хвилині зустрічі підопічні Віктора Мглинця таки зуміли провести результативну атаку.

Перебуваючи у межах штрафного майданчика гостей, активний Тарас Сивка віддав передачу на Василя Палагнюка, який зумів відправити м’яча у ворота «Барси». Згодом воротам суперників загрожував досвідчений Степан Маковійчук, який вийшов на заміну. Влучити у "рамку" Степан не зміг. На жаль, гості спромоглися швидко зрівняти результат. На 77 хвилині гри Данило Моїсєєв виграв боротьбу на правому фланзі в Олексія Майданевича та зробив передачу у штрафний майданчик «Буковини», де Олександр Ярошенко переправив м’яча у ворота чернівецької команди. Наші футболісти останні хвилини провели в атаках. Запам'ятався удар зі штрафного у виконанні Ярослава Рафальського. У цьому ігровому епізоді «Барсу» від голу врятував Іван Фельде.

«Буковина» зіграла унічию (1:1) та знову втратила очки. Приємно, що вболівальники продовжують вірити у чернівецьку команду. Матч «Буковина» - «Барса» відвідало 5400 глядачів, які, на жаль, не стали свідками перемоги своїх улюбленців. Підопічні Віктора Мглинця залишаються у боргу перед шанувальниками футболу. Сподіваємося, що наші земляки зможуть повернути борг уболівальникам вже у виїзному матчі проти кременчуцького «Кременя», який відбудеться 10 жовтня.

«Буковина» (Чернівці) – «Барса» (Суми) – 1:1 (0:0)

4 жовтня. Чернівці. КСОП «Буковина». 5400 глядачів.

Арбітр – Зора (Київ), асистенти арбітра – Федорок (Чернігів), Юхименко (Луцьк), четвертий арбітр – Кошура (Чернівці), спостерігач арбітражу – Староста (Закарпатська область).

«Буковина»: Мусієнко, Майданевич, Дмитренко, Білала, Сивка, Темерівський, Ряшко, Красов (Маковійчук, 75), Батрак (Рябий, 66), Рафальський, Палагнюк. Запасні: Мельниченко, Музиченко, Добровольський, Шишигін, Калугін. Головний тренер – Віктор Мглинець.

«Барса»: Фельде, Зрибняк, Тарасенко, Процишин, Стеценко, Жиловець, Ярошенко (Биков, 90+2), Моїсеєв (Білодід, 78), Бабинін (Левченко, 46), Макаров, Коровіков. Запасний: Старченко. Головний тренер – Андрій Кононенко.

Голи: Василь Палагнюк (73), Ярошенко (79).

Попередження: Макаров (11), Коровіков (23), Стеценко (58), Дмитренко (61).