Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Дорогу на Буковині перекрили, але досі не ремонтують

Фото: firtka.if.ua
Виконавець роботи вже три тижні чекає на техніку з Києва
Згідно з інформацією Чернівецької ОДА, 2 жовтня перекрили трасу Чернівці – КПП «Руська» у зв’язку з ремонтом дорожнього покриття. Нагадаємо, ця багатостраждальна дорога проходить повз місто Вашківці та смт Путилу.

Коли ремонт завершать, а траса знову стане доступною, на сайті ОДА не повідомляють. Натомість міський голова Вашківців Микола Перч розповів promin.cv.ua, що дорогу перекрили ще 3 тижні тому.

- Цього року пройшов вже черговий тендер, визначили підрядника, перекрили трасу 26-01, проте вже три тижні чекаємо на те, коли ж виконавці почнуть роботи, - розповів М. Перч.

За словами міського голови Вашківців, на місці проведення ремонту вже 4 дні стоїть асфальтоукладник. Проте поки що він виконує лише декоративну функцію – робітники чекають на дорожній фрезер, який вже третій тиждень не можуть довезти до місця проведення робіт.

- Люди вже зневірилися у тому, що цю трасу поремонтують цього року. Адже погода дозволить виконувати роботи, щонайбільше, до кінця поточного місяця, - каже Микола Перч. – Поки що підрядники нам лише обіцяють з дня на день все ж доставити фрезер, який везуть уже три тижні.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж