Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Вашківецьку трасу почнуть ремонтувати, не чекаючи рішення уряду

Фінансування дороги Уряд розгляне найближчої середи Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Фищук розповів, коли ж розпочнуть ремонтувати Вашківецьку трасу.
- Уряд передбачає виділити 4 мільйони гривень. Обіцяють, що на черговому засіданні у середу, 16 вересня, розглянуть це питання, - розповів О. Фищук.
За його словами, сьогодні керівник «Укравтодору» зустрінеться з підприємцем-переможцем тендеру.

- Підрядник вже може приступати до роботи, і не чекати, коли це питання вирішать, - заявив очільник області.
Якщо уряд все ж розгляне це питання та виділить обіцяні 4 мільйони, на гроші доведеться чекати не менше 2 тижнів, - розповів губернатор.

- Тому нехай роботи починають виконувати ще до рішення. А ті активісти, хто зацікавлений у ремонті дороги, нехай вкладають свої кошти, як і пропонували. А з отриманих на будівництво коштів ми повернемо їм витрати.
Щоправда, пан Фищук уточнив: якщо уряд розгляне це питання, і прийме відповідне рішення.

Також голова Чернівецької ОДА засудив дії активістів, котрі перекрили дорогу у Вашківцях.
- Таким чином питання не можна ставити: «Робіть дорогу, бо не пустимо». По області є чимало інших об’єктів зі схожими проблемами, - каже О. Фищук. - Облрада не затвердить виділення коштів лише на один об’єкт – чому на Вашківці гроші потрібно давати, а на Хотин - ні? Я зустрічався з активістами. Дехто з них стверджував, що у них через погану дорогу потріскалися будівлі. Це спірне питання, від чого саме їхні будинки дали тріщину.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж