Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Студенти-активісти проведуть у Чернівцях виставку «StudArt»

Фото: ridna.ua
У заході візьмуть участь талановиті чернівецькі студенти Студентська рада Буковини ініціює проведення виставки студентської творчості «StudArt». Вона відбуватиметься з 15 по 17 жовтня.
 
Організатори заходу розповідають, що у Чернівцях є багато молодих художників, які створюють прекрасні картини, втілюючи у них своє бачення навколишнього світу, проте є й серед студентства ті, хто доводить, що фотографія станом на сьогодні також може бути неабияким шедевром.
Студрада має на меті популяризувати творчість молоді, показуючи її усім, кого цікавить мистецтво, а особливо перспективи його розвитку у майбутньому.

15 жовтня о 14:00 - офіційне відкриття, під час якого відбудеться збір коштів на потреби бійців АТО.

У заході візьмуть участь талановиті чернівецькі студенти (художники та фотографи), активісти Студентської ради Буковини. 

"Обдарованих можна побачити, але для цього варто робити кроки назустріч, а не лише красиво говорити, - запевняють організатори заходу". 

Час та місце проведення заходу: з 15 по 17 жовтня (15 жовтня о 14:00 – офіційне відкриття), Чернівецький художній музей, Центральна площа, 10 (хол ІІ поверху).

Контактні особи: Кравцова Оксана – моб. тел.: 0961751329скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж