Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

До Чернівців на виставу "Срібний павук" завітає авторка інсценізації твору


Відомий драматург Нада Неждана сьогодні приїде до столиці Буковини
Сьогодні о 18.30 актори чернівецького муздрамтеатру запрошують чернівчан на виставу "Срібний павук" за однойменним романом буковинського письменника Василя Кожелянка
 
Увечері на вестерн по-чернівецьки "Срібний павук" завітає авторка інсценізації, відомий драматург Неда Неждана.
Про це повідомляє Чернівецький обласний музично-драматичний театр ім. Ольги Кобилянської.

"Запрошуємо поринути у магію міста. Чекаємо усіх сьогодні о 18:30 год. у театрі!", - пишуть актори у соцмережі.
У виставі іронічно поєднано найдрібніші подробиці життя передвоєнних Чернівців 1939-го року і придумані історії, що служать лаштунками для пригодницької інтриги. Містифікація, іронія, побутові подробиці, романтичні і гумористичні діалоги – все це на історичному тлі.
За сюжетом, велику частину часу чернівецькі детективи Кароль та Гельмут проводять у ресторанах, ганяються за бандитами або у душевних муках від нерозділеного кохання. Хоча саме ця безнадійна закоханість у красуню Марію дарує їм різні пригоди.Нада Неждана - драматург, культуролог, перекладач, керівник відділу драматургічних проектів НЦТМ ім. Леся Курбаса. Народилася в Краматорську, з дитинства мешкає у Києві. 
Авторка 17 оригінальних п’єс, а також 7 за мотивами прозових творів, кількох кіно, радіо та естрадних сценаріїв, більше 10 перекладів творів із французької, білоруської та російської мов, більше 70 наукових і журналістських статей про драму, театр і кіно. Твори втілювалися на сцені, екрані або радіоефірі більше 70 разів. П’єси, сценарії, вірші, статті перекладалися російською, польською, вірменською, грузинською, естонською, сербською, македонською, болгарською, французькою, англійською, німецькою, курдською мовами. 
 
 
Завтра ж театрали потішать чернівчан виставами "Енні" (початок о 12.00) та "Малюк" (початок о 18.30).
скачать dle 10.5фильмы бесплатно