Чернівецький Промінь логотип

Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівецька «Буковина» перемогла лідера першості України

Підопічні Мглинця здолали опір представників Київщини

Суперником чернівецької «Буковини» в останньому матчі першого кола друголігової першості України став лідер змагань – колектив «Колос» (Ковалівка Київської області). У складі представників Київщини грали виконавці, які пройшли школу команд елітного дивізіону. Серед них – колишній футболіст маріупольського «Іллічівця» та полтавської «Ворскли» Іван Кривошеєнко. Був також у заявці на матч екс-гравець московського «Спартака» Єгор Лугачов, який на поле не вийшов. А ось Антон Яшков та Максим Боровець, які раніше грали у «Буковині», отримали місце у стартовому складі своєї нинішньої команди. Щодо «Буковини», то у заявці на гру не було нападника Василя Палагнюка, який має проблеми з коліном.  В основі нашої команди зіграв інший футболіст атаки – Ярослав Матвіїв. Пропускав гру з «Колосом» захисник Олексій Майданевич, який через два попередження достроково залишив поле у Кременчуці.

Уже на початку зустрічі шанс відзначитися мали гості. На «побачення» з голкіпером «Буковини» Володимиром Мельниченком вибіг гравець «Колоса» Євген Морозко. Наш  воротар зумів ліквідувати небезпеку. У першій половині можливості вразити ворота суперника мали підопічні Віктора Мглинця. Зокрема небезпечний штрафний виконував Тарас Сивка. Шкіряна куля опинилася у руках екс-голкіпера «Буковини» Антона Яшкова. Міг відзначитися і Роланд Расель Білала, однак після «пострілу» футболіста чернівецької команди м’яч у сітці воріт суперника не опинився.

Гравці "Буковини» зуміли організувати результативні атаки у другому таймі. На 49 хвилині Роланд Расель Білала віддав пас на Олександра Темерівського, який з правого флангу атаки нашої команди зробив передачу у штрафний майданчик гостей, де капітан «Буковини» Степан Маковійчук завдав влучного удару головою. А на 88 хвилині Степан Маковійчук віддав передачу на Дмитра Осадчого, який завдав влучного удару у лівий від голкіпера «Колоса» Антона Яшкова кут воріт. «Буковина» перемогла з рахунком 2:0 та перебуває на п’ятому місці.

24 жовтня підопічні Віктора Мглинця гратимуть у рідних стінах із командою «Кристал» (Херсон).

«Буковина» (Чернівці) – «Колос» (Ковалівка) – 2:0 (0:0)

18 жовтня 2015 р. Чернівці. КСОП «Буковина». 3500 глядачів.

Арбітр – Петренко (Одеса), асистенти арбітра – Сердюк (Полтава), Ющишин (Тернопіль), четвертий арбітр – Кошура (Чернівці), спостерігач арбітражу – Ольшанецький (Івано – Франківськ).

«Буковина»: Мельниченко, Дмитренко, Білала (Красов, 72), Темерівський, Осадчий, Маковійчук, Матвіїв (Рябий, 68), Рафальський, Ряшко, Калугін, Сивка (Луцюк, 79). Запасні: Мусієнко, Музиченко, Батрак, Шостак. Головний тренер – Віктор Мглинець.

«Колос»: Яшков, Боровець, Козир, Семенко, Ткачук (Штонденко, 84), Поздєєв, Зуєвич (Баранович, 64), Морозко (Коропецький, 58), Вишняк, Кривошеєнко, Бондаренко. Запасні: Литвиненко, Леонідов, Лугачов. Головний тренер – Руслан Костишин.

Голи: Маковійчук (49), Осадчий (87).

Попередження: Зуєвич (32), Семенко (51), Бондаренко (59), Мельниченко (90+3).

09:11
Атака росіян дронами: в Івано-Франківській та Хмельницькій областях пролунали вибухи