Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

До Чернівців привезуть мощі святого Меркурія, які зцілюють хворих


Фото: paraskeva.lviv.ua
Їх зустрічатимуть 26 жовтня у храмі Параскеви Сербської До Чернівців привезуть ікону та мощі святого Меркурія Чернігівського ігумена Бригинського.
Ігумен прославився своєю непохитною позицією щодо захисту православної віри у роки репресій. У тридцяті роки минулого століття НКВС розстрілював монахів Києво-Печерської лаври. Тричі намагалися розстріляти ієромонаха Меркурія, але дивним чином зброя була несправною. Через декілька десятиліть довелося встановити, що тіло Меркурія нетлінне. Мощі святого вважають допоміжними для зцілення хворих. Про це є багато свідчень по всій Україні.
 
– Його святі мощі допомагають людям у різних випадках життя. Є багато свідчень про те, як він допомагав за час свого життя і після смерті, як люди приходили до могили й отримували зцілення у тих чи інших потребах. Чернівецька єпархія УПЦ КП прийняла рішення, що на честь новітнього святого, ласка господня через якого до народу є виявом того, що церква жива і дієва, благословити будівництво храму на честь преподобного Меркурія у Чернівцях, – розповів настоятель соборного храму прп. Параскеви Сербської Микола Семелюк.
 
Ікону та мощі Меркурія зустрічатимуть 26-го жовтня о 16.30. біля храму преподобної Параскеви по вулиці Заньковецької, 22. Наступного дня, у день престольного празника, у соборному храмі прп. Параскеви Сербської служитимуть святкову літургію архієреї з інших єпархій України.
 

 скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Прес-служба Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ КП