Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Районні ради у Чернівцях сьогодні працювали останній день

Фото: firstsocial.info
Реформу затіяли, однак кількість чиновників суттєво не зменшили
Районних рад у Чернівцях більше не буде – їх ліквідовують. 23 жовтня був останній день їхньої роботи, повідомляє інформаційнеагентство АСС.

Рішення про ліквідацію районних в місті рад – Першотравневої, Шевченківської та Садгірської – прийняли на сесії міської ради ще в лютому.

Тоді владники наполягали, ліквідовують райради заради економії, бо ж суттєво скоротять число чиновників. На ділі ж зменшення їх числа не таке вже й значне.
– 170 чоловік переведено із районних в місті рад у новостворені відділи і реорганізовані відділи управління, департаменти. В основному це за рахунок Департаменту соціального захисту, який створений замісить управління праці і соціального захисту. Решта людей вони переведені в інші підрозділи – це Департамент житлово-комунального господарства, – каже секретар виконавчого комітету чернівецької міської ради Олег Стецевиц.
 
Скоротять лише 30 працівників.
Департамент житлово-комунального господарства та центри надання адміністративних послуг – частково візьмуть на себе функції, які виконували районні в місті ради. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж