Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині будь-яка агітаційна діяльність у суботу та неділю заборонена

Фото: www.sq.com.ua
Також заборонено оприлюднювати результати опитувань, які можуть вплинути на думку виборців
На всій території України згідно з чинним законодавством, за добу до початку та у сам день місцевих виборів заборонений будь-який вид передвиборної агітації.

Відповідно до частини другої статті 54 Закону України «Про місцеві вибори», передвиборна агітація закінчується о 24 годині 23 жовтня 2015 року. Напередодні (24 жовтня) і в день голосування (25 жовтня) забороняється проведення масових акцій (зборів, мітингів, походів, демонстрацій тощо) від імені кандидатів, місцевих організацій партій - суб’єктів виборчого процесу, а також політичних партій, місцеві організації яких є суб’єктами виборчого процесу.

Також забороняється проведення концертів, вистав, спортивних змагань, демонстрації фільмів і телепередач чи інших публічних заходів на підтримку місцевої організації партії - суб’єкта виборчого процесу, кандидата, політичної партії, місцеві організації якої є суб’єктами виборчого процесу, а також оголошення місцевою організацією партії, кандидатом, політичною партією, місцеві організації якої є суб’єктами виборчого процесу, про підтримку проведення таких публічних заходів.

Завдання дня тиші - забезпечити кожному виборцеві самостійність вибору, захистити від можливого випадкового впливу будь-яких матеріалів, психологічного тиску. Також вводиться і заборона на публікацію результатів опитувань, які можуть вплинути на думку виборців.

Будь-яка агітаційна діяльність в День тиші та в день голосування незаконна і тягне за собою наслідки для кандидата або політичної сили, в чиїх інтересах вона проводиться.

Працівники міліції Буковини стежитимуть за дотриманням цієї правової норми Закону.
 

 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: СЗГ УМВС України в Чернівецькій області

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж