Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Ідеальний шлюб і подорожі світом: історія загиблої в авіакатастрофі буковинки

Фото: ТСН
24-річна Лілія Мовчанова планувала отримати російське громадянство та народити дітей
Вістка про загибель Лілії Мовчанової стала справжнім шоком для її рідного села Вітрянка на Буковині.
Напередодні трагедії жінка телефонувала до матері в село з Єгипту, - йдеться в сюжеті ТСН.
 
Лілія повідомила, що разом із чоловіком повертається до Росії. Подружжя багато подорожувало, побувало у Франції, Великій Британії, тому за перельоти жодних хвилювань у рідних уже не було.
"Вона вечором дзвонила, казала, що в суботу буде дома і передзвонить. Вона не подзвонила. У нас і думки такої не було, що це могла бути вона", - зізнається тітка загиблої Алла Гринько. Батьки дівчини до останнього не вірили, що серед загиблих у страшній авіакатастрофі є їхня донька. Навіть після побаченого в списку прізвища сумнівалися, сподіваючись на помилку.
 
У селі Лілю запам'ятали, як активну та відкриту людину. Вона полюбляла пригоди, займалася спортом, поступила до інституту. На практику вирушила до Санкт-Петербурга, де зустріла кохання свого життя. Обранець сподобався всій родині, тому переїздові доньки в Росії ніхто не перешкоджав.
Вони не те, що щасливі були, вони – ідеальна пара, - твердить однокласник загиблої Дмитро Безкоровайний.
 
 
Наступного року Лілія мала отримати російське громадянство. Уже після цього планували з чоловіком народити дітей. Батьки загиблої дівчини разом зі старшим братом уже поїхали до Росії на впізнання тіла. Як кажуть рідні, поховати її хочуть в рідному селі на Буковині.                                                                    
Нагадаємо, авіакатастрофа російського пасажирського літака Airbus 321 сталася 31 жовтня на Синайському півострові в Єгипті. На борту літака були 224 людини - 217 пасажирів і 7 членів екіпажу. Всі, хто був на літаку, загинули.
 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: ТСН

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж