Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині школярі 40 хвилин не могли перейти дорогу

На Сторожинеччині вчителі та учні провели експеримент
У рамках тижня безпеки дорожнього руху у селі Глибочок Сторожинецького району вчителі та учні місцевої школи провелипрактичне заняття "Правильний перехід дороги на пішохідному переході". Проте заняття мало не зірвалося - за 40 хвилин, коли учні вчилися переходити дорогу, жоден автомобіль не зупинився на переході. Лише наприкінці експерименту один водій пропустив колону дітей.

Як відзначають колектив школи та учні, така поведінка водіїв є регулярною - ані діти, ані жителі похилого віку не мають змоги безпечно перейти дорогу у Глибочку.

Неодноразово дирекція школи зверталася з проханням встановити світлофор, проте досі немає результату.

Кілька років тому троє дітей отримали травми через наїзд позашляховика. Дирекція школи неодноразово зверталася у різні компетентні інстанції, але питання залишається не вирішеним.

У відповідь лише чули, що на світлофор немає грошей у державі, крім того - це не входить в компетенцію сільської ради. А від встановлення "лежачого поліцейського" відхрещуються тим, що це дорога міжнародного значення і встановлення відповідних об'єктів заборонено.

На пішохідному переході біля школи ніхто з водіїв не зупиняється і це призводить до небезпечних ситуацій. Як відзначають у дирекції закладу, були випадки, коли на вказаному пішохідному переході в ДТП потрапляли діти. За жоден із таких випадків ніхто не поніс покарання, навіть попри звернення батьків до міліції.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Сторожинець-Інфо

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж