Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Президент обмежив розважальні заходи в День пам’яті жертв голодоморів

Фото: inforesist.org
28 листопада на території України буде приспущено Державний прапор Президент України Петро Порошенко відповідним указом затвердив заходи до Дня пам’яті жертв геноциду та голодоморів українського народу 28 листопада, обмеживши розважальні акції, повідомляє сайт президента.
 
«28 листопада, зокрема передбачені жалобні заходи на території Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» у місті Києві, а по всій Україні – проведення тематичних наукових, інформаційних, та культурно-мистецьких заходів, виставок, презентацій документів, фото- і відеоматеріалів. 28 листопада на території України буде приспущено Державний прапор України та обмежено проведення заходів розважального характеру, а о 16:00 буде оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання», – йдеться в повідомленні.
 
На сайті президента зазначено, що МЗС доручили активізувати роботу з визнання міжнародною спільнотою Голодомору 1932-1933 років в Україні геноцидом українського народу.
 
У передостанню суботу листопада в Україні вшановують пам’ять жертв Голодоморів, у результаті яких, за оцінками істориків, померли від семи до десяти мільйонів українців.
 
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж